Národný

PRIDAJTE SA NA JEHO STRANU

Keď príde na hľadanie nových ciest, hlavnú rolu hrá odhodlanie a vybavenie. Máme pre vás dobrú správu. Nový Fiat Tipo Cross má oboje.
Všetko začína nezameniteľnou oranžovou farbou Paprika cez nárazníky s hmlovými svetlami v celkom novom dizajne, ľadovo matné strešné lyžiny až po bočné nadstavce prahov a spodný kryt motora.
Nové Tipo Cross si vás trúfne odviezť vo veľkom štýle kamkoľvek si budete priať. A ak bude treba, posvieti si na cestu novými FULL LED svetlometmi.PRIPOJENÝ A SLOBODNÝ


Všetko, čo počas jazdy potrebujete vedieť, vám bude na očiach na plne konfigurovateľnom 7‘‘ TFT prístrojovom paneli. Úplne nový infotainment s 10,25‘‘ dotykovou obrazovkou vám poskytne absolútny komfort pri počúvaní hudby alebo používaní navigácie. Vďaka bezdrôtovému zrkadleniu smartfónu pripojíte ľahko svoje zariadenie, z ktorého môžete telefonovať, posielať správy, navigovať, spravovať kontakty, počúvať hudbu a ešte oveľa viac – bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty pred vami. A vďaka bezdrôtovej nabíjačke bude váš smartfón vždy úplne nabitý.TIPO PRE KAŽDÉHO

Nové Tipo Cross nie je jediným prírastkom do rodiny Fiat. Celý rad Tipo je plný prekvapení. Ako napríklad nové Tipo City Cross s typickou dušou Crossoveru. Alebo povaha Life, ktorá je k dispozícii v troch variantoch: Tipo, City Life a Life. Aby vašej rodine nový Fiat Tipo vyhovoval ešte viac, vybrať si môžete z vyhotovenia hatchback, sedan alebo kombi. Vylepšené jazdné vlastnosti garantuje rad motorov s vyššou účinnosťou: zážihové motory 1,0 s výkonom 100 k, 1,3 s výkonom 95 k a vznetový motor 1,6 s výkonom 130 k.
 

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

* Akciová ponuka Fiat Tipo so zvýhodnenou cenou 12 490 € s DPH sa vzťahuje na verziu Tipo Sedan 1,0 100 k. Ponuka je platná na skladové vozidlá a vozidlá do výroby do 30.6.2021 alebo do odvolania. WLTP Kombinovaná spotreba modelu Fiat Tipo: 4,2–5,9 l/100 km, WLTP emisie CO2 110–133 g/km.Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2ročná záruka a navyše 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100 000 km. Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach a podmienkach akciovej ponuky sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu Fiat. Informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter. Použité fotografie sú len ilustračné FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia.